CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Podľa oboru: CADMFGAECGIS RSS kanál
Udalosti a novinky (archív)
6.8.2016
CAD
Autor
[9339x]

Prenajmite si výhodne profesijné verzie LT CAD software

Tento článok archívu môže obsahovať zastarané informácie - je už viac (7) rokov starý !
TitObr

Tento CAD software si už kupovať nemusíte!

Nový spôsob licencovania - Autodesk Desktop Subscription - je ekonomicky výhodná cesta k využívaniu najmodernejších CAD a BIM technológií pre konštruovanie a projektovanie v 2D aj 3D bez nutnosti nákupu licencie. Prenajmite si licencie vášho obľúbeného CAD software pre flexibilné využitie podľa skutočných potrieb vašej firmy - kolísavého objemu zákaziek alebo premenlivého počtu zamestnancov. Prenájom vás tiež zbaví nutnosti prvotnej investície do software - platíte iba jeho časový "nájom" (subscription).

Prenajaté licencie nevyžadujú žiadne ďalšie náklady. Po roku môžete váš prenájom predĺžiť alebo ukončiť. Počas prenájmu máte prístup vždy k aktuálnej verzii software a k ďalším výhodám Subscription, vrátane cloud služieb a podpory. Ku CAD produktom Autodesk tak dostanete aj rozšírené služby CS+ od firmy CAD Studio, vrátane doplnkových bonus nástrojov CADstudio LT Extension.

Nie ste spokojní s kompatibilitou, výkonom a spoľahlivosťou "noname" klonov AutoCADu? (zwcad, bricscad, cadkon plus, progecad, draftsight, intellicad, apod.) Máme pre vás ponuku zvýhodneného prenájmu osvedčených a plne kompatibilných CAD aplikácií radu LT - univerzálna 2D aplikácia AutoCAD LT cz, projekčná BIM aplikácia Autodesk Revit LT Suite cz a konštrukčná 3D aplikácia Autodesk Inventor LT Suite cz. Všetky tieto produkty obsahujú aj AutoCAD LT. Ceny ich prenájmu začínajú na 360€ ročne (za AutoCAD LT), teda na menej ako 1€ denne.

Celkové náklady na vlastníctvo trvalej licencie (s jej Maintenance Subscription) sa vyrovnajú s nákladmi na prenájom rovnakej licencie (teda Subscription prenájom) až v 7. roku vlastníctva:

Prenájom-náklady

Porovnanie výhod a rozdielov KÚPIŤ x PRENAJAŤ (kliknite pre väčšie):

Prenajať (kliknite pre väčšie)

Prenajať si možno aj ďalšie CAD produkty Autodesk a sady Autodesk Collection (býv. Design Suite) a to nielen na rok, ale aj len na kvartál alebo na mesiac - kontaktujte CAD Studio pre ponuku.

Aktuálne ceny zvýhodnených prenájmov Autodesk pozri eShop - KÚPIŤ

[CAD]
Pozri tiež:
Spoločnosť CAD Studio (SK)

je Platinum partnerom Autodesku a dodávateľom CAD, BIM, GIS a PDM riešení založených na technológiách firmy Autodesk.

Ponúkame CAD/CAM/CAE, BIM a PDM/PLM aplikácie pre strojárstvo, stavebníctvo a architektúru, mapovanie, geografické informačné systémy a správu dokumentov - predovšetkým sady Autodesk Product Design & Manufacturing Collection, AEC Collection a software AutoCAD, AutoCAD LT, Inventor, Revit, AutoCAD Map, Civil 3D, Mechanical, Vault, Fusion 360, BIM 360, Simulation, 3ds Max.

Pre všetky produkty poskytujeme technickú podporu, školenia, nadstavbové aplikácie, knižnice, implementácie a ďalšie profesionálne CAD služby.

Najvyšší stupeň nášho partnerstva s vývojárom softvéru, firmou Autodesk (Autodesk Platinum Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Developer) je zárukou vysokej úrovne predpredajných a popredajných služieb poskytovaných firmou CAD Studio.

CAD Studio SK s.r.o. je súčasťou európskej skupiny ARKANCE.

Kontakt

BRATISLAVA, Krasovského 14, Bratislava, tel: 2 6381 3628
ŽILINA, Bratislavská 29, Žilina, tel: 2 6381 3628
KOŠICE, Bardejovská 1/C, Košice, tel: 2 6381 3628

PRAHA, Líbalova 1/2438, Praha 4, ČR, tel: +420 910 970 111
BRNO, Sochorova 23, Brno, ČR, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA, Hornopolní 34, Ostrava, ČR, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE, Pražská 16, České Budějovice, ČR, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE, Rokycanova 2730, Pardubice, ČR, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ, Teslova 3, Plzeň, ČR, tel: +420 910 970 111

BUDAPEŠŤ, Varinex-CAD Studio, Kőszeg utca 4, Maďarsko, tel: +36 1 273 3400
FRANCÚZSKO, BELGICKO, HOLANDSKO, POĽSKO, FÍNSKO (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia