CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky English Deutsch
CAD eShop

Riešenia dodávaná firmou CAD Studio

Kompletné riešenie aj pre vašu aplikáciu a profesiu


Autodesk

Firma CAD Studio je Autorizovaným predajcom a PLATINUM partnerom firmy Autodesk a partnerom HP - naše riešenia sú založené predovšetkým na produktoch týchto svetových firiem.
Poskytujeme širokú škálu služieb v oblasti CAD, GIS/FM, PDM/PLM a intranetových riešení.
Prečo nakupovať práve u firmy CAD Studio?


CAD/CAM

 Stavebníctvo, BIM, elektro

Stavebná projekcia, architektonické návrhy, TZB a profesie
 • Stavebné CAD a BIM aplikácie firmy Autodesk, AutoCAD, AutoCAD Architecture, Revit Architecture a MEP (TZB), AutoCAD MEP (TZB), Civil 3D (liniové stavby, terén), potrubné systémy Plant 3D, hsbCAD (drevostavby), PIT TZB (kúrenie, zdravotechnika, vzduchotechnika), AutoCAD ecscad (elektro), sľabo- i silnoprúde elektro nadstavby. 3D animácie a vizualizácie (video, tisky, Web), Autodesk 3ds Max a Maya. Sieťové a internetové riešenia pre správu projektov. Odovzdávanie projektovej dokumentácie formou "inteligentného projektu", DWF technológie. Riešenie pre správu budov a majetku. Výkonné stanica pre 3D CAD, plotre. Spracovanie rastrových podkladov. Tvorba katalógov na WWW a web hosting projektov. Vývoj zákazkových aplikácií. Školenie CAD produktov a ďalšie CAD služby.
 • Leták AEC riešenia od CAD Studia (PDF, 5.2MB)

 Strojárstvo, CAM

Strojírenská konstrukcia, predvýrobné a výrobné etapy, modelovanie 3D sestav a výpočty, NC riadenie
 • Strojárske Aplikácie firmy Autodesk, Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical. Digitálne prototypy. Profesné aplikácie pre plechové diely, FEM/MKP výpočty, potrubné systémy, konštrukcia foriem, kinematická analýza, reverse engineering, optimalizácia/nesting, izometrické výkresy. Inventor HSM, InventorCAM a ďalšie CAM/NC aplikácie a riadenie obrábacích strojov. Vizualizácia designu. EDM/PDM/PLM aplikácie - správa dokumentov, zmenové konanie, workflow. Katalógy výrobkov na WWW. Vývoj zákazkových aplikácií. Školenie MCAD produktov, vytváranie vnútrofiremných noriem a ďalšie CAD služby. Výkonné stanica pre 3D CAD, plotre.
 • Leták MCAD riešenia od CAD Studia (PDF, 635kB)

 Animácie a vizualizácie, design

Presvedčivé výstupy z CAD aplikácií, design, reklama
 • Animačné aplikácie firmy Autodesk/Multimedia, 3D Studio (3ds max), Autodesk 3ds Max Design. Riešenie pre odevné návrhárstvo, divadelný, scénický a výstavnícký design, interiéry, nábytkárstvo, záhradnú architektúru. 3D animácie na zákazku, fotorealistické vizualizácie, veľkoformátové výtlačky, prepisy na animácií video a DVD, 3D skenovanie, 3D videoprojekcie, kamerové systémy. Školenie animačných produktov. Výkonné 3D stanice.

GIS/FM

 GIS, CAFM a geodézia

GIS riešenia, tvorba a publikovanie máp, geoinformačné systémy, FM/CAFM - facility management, intranetová a mobilná riešenia pre správu majetku, havarijné systémy, krízový management, správa telekomunikačných, energetických a rozvodných sietí, správa budov, areálov, obcí
 • Mapové a GIS aplikácie firmy Autodesk, AutoCAD Map 3D, MapGuide server, geopriestorové web riešenie Autodesk Infrastructure Map Server. Geodetické aplikácie, digitálny model terénu. CAFM, Správa inžinierskych sietí, správa majetku a budov (developeri), technická mapa závodu, mestské informačné systémy. Mesto@Web a eObec. EnerGIS. Facility management pre intranet a mobilná PC - FM@Web, práca s katastrálnymi dátami. Publikovanie mapových informácií na WWW, tlač máp, skenovanie a vektorizácia. Zakázkový vývoj aplikácií, intranet aplikácie kombinujúci databázy a mapy, ľahké napojenie na existujúce dátové zdroje a integrácie s podnikovými systémami, mobilné GIS/FM aplikácie pre terénnych pracovníkov. Školenie GIS produktov. Výkonné GIS servery.
 • Leták Otvorená GIS/FM riešenia od CAD Studia (PDF, 808kB)

Informačné systémy

 Podnikové informačné systémy, Web

Firemné informačné systémy, intranetové a extranetové aplikácie
 • Informačné systémy pre riadenie výroby. Integrácia s CAD/GIS systémami a ďalšími agendami.
 • Zákazkové aplikácie integrujúce databázové a grafické dáta do ľahko ovládateľného celku. Správa dokumentov, mobilné aplikácie, dynamické Web stránky, účtovné dáta v CADu, firemné evidencie, indexovanie dát, médiá komponenty pre WWW. Systémy zabezpečenia prístupových práv web aplikácií.

 Správa dokumentov a CRM

Vneste prehľad do systému firemných dokumentov a procesov
 • Systémy pre jednoduché publikovanie, správu a bezpečné zdieľanie dokumentov v prostredí intranetu. Práca s revíziami, schvaľovanie, pripomienkovanie, protokolovanie pre ISO procesy. Integrácia s CAD, FM a ERP systémy. Sieťová správa dokumentov a riadenie ich toku. EDM/PDM/PLM/DMS systémy - iPROJECT, Autodesk Vault a Productstream, Web riešenia, storage, nadväznosť na CAD aplikácie. Väzby na informačné a ERP systémy. Publikovanie dokumentov na Webe. Digitálny archív. Zdieľanie projektov cez WWW.


 Reseller, kooperace

 • Som predajca výpočtovej techniky alebo systémový integrátor - ako môžem spolupracovať? Ponúkame spoluprácu formou subdodávok aj provízií. Kontaktujte nás.
Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2019 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia