CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Strojársky CAD/CAM

CAD/CAM/CAE riešenia Autodesk pre strojárstvo (MFG)

MCAD Firma CAD Studio dodáva 3D a 2D CAD riešenia pre tvorbu digitálnych prototypov - pre strojárske konštruovanie, priemyselný dizajn, technickú prípravu výroby (TPV), správu produktových dát (PLM), CNC riadenie obrábacích strojov, pevnostné výpočty (FEM / RBM) a simulácie.

Naše strojárenské riešenia sú postavené prevažne na CAD aplikácii Autodesk Inventor, sadách Autodesk Product Design Suite, na ďalších MCAD produktoch firmy Autodesk a aplikačných nadstavbách týchto produktov.

Strojárenské riešenia Autodesk ponúkajú vzájomne spolupracujúce nástroje a služby, ktoré vytvárajú unikátnu platformu zjednodušujúcu celý proces od návrhu po výrobu - digitálne prototypy. Umožní Vám vytvárať kvalitné produkty, spravovať návrhové dáta a celkovo zefektívniť Vašu prácu vďaka možnosti opakovaného používania informácií a ich ľahkého zdieľania s Vašimi partnermi.

Jadrom väčšiny strojárskych riešení je konštrukčný softvér Autodesk Inventor a systém pre správu konštrukčných dát Autodesk Vault. V rámci aplikačnej sady Product Design & Manufacturing Collection ale získavate rad ďalších nadväzujúcich nástrojov - od náčrtov a koncepčného modelovania, až po vizualizácie a prezentácie Vašich výrobkov alebo tvorbu servisnej dokumentácie. Všetko od jedného dodávateľa.

Product Design & Manufacturing Collection

Autodesk Industry Collections sú nové, zvýhodnené kolekcie kompletných riešení pre daný odbor - príkladom je Autodesk Product Design & Manufacturing Collection (PDMC) určená pre efektívne navrhovanie strojov a výrobkov alebo celých výrobných liniek (factory dizajn). Ponúka všetky potrebné návrhové a prezentačné nástroje pre 2D a 3D, od náčrtov po vizualizácie, vrátane špeciálnych funkcií pre analýzu a simuláciu, výrobu, mechatroniku alebo správu konštrukčných dát. Kúpou jedného produktu tak získate optimálne, vzájomne sa doplňujúce všestranné nástroje pokrývajúce všetky fázy (alebo aspoň ich významnú časť) pracovného postupu konštruktéra. A to všetko od jedného dodávateľa, s jednotnou inštaláciou, s jednotným licencovaním a správou, a samozrejme s dátovou kompatibilitou. Sadu Collection pritom získate za významne zvýhodnenú cenu (za cenu len o málo vyššiu ako je cena jedného hlavného produktu tejto kolekcie).

S nástrojmi tejto kolekcie postavenými okolo aplikácie Autodesk Inventor Professional a inovačné platformy Fusion vytvárate presné virtuálne 3D prototypy a navrhujete lepšie produkty za kratšiu dobu. Vaše virtuálne návrhy môžete prezentovať v prostredí reálneho sveta pre vizuálne overenie. K dispozícii máte aj funkcie pre 3D navrhovanie trasovaných systémov - navrhujete potrubie, vedenie elektrických káblov a káblové zväzky. Testujete a overujete produkty pomocou integrovaných simulačných nástrojov alebo pomocou simulačné aplikácie Nastran In-CAD. Pre tvorbu CNC kódu môžete využiť integrovaný CAM modul Inventor HSM alebo CAM funkcie 5osého obrábania vo Fusion 360. Môžete využívať moderné generatívne navrhovanie.V našej ponuke pre strojárstvo nájdete okrem iného: strojárske aplikácie firmy Autodesk cz - Product Design & Manufacturing Collection cz, Autodesk Inventor cz, AutoCAD Mechanical cz založené na digitálnych prototypoch cz. CAE riešenie Autodesk Simulation cz. Profesijné aplikácie pre plechové diely, FEM/MKP výpočty, potrubné systémy, konštrukciu foriem, kinematické analýzy, dynamické simulácie, reverse engineering, AutoCAD Plant 3D cz pre izometrické výkresy potrubných systémov. AutoCAD Electrical cz pre elektroprojekciu. Inventor HSM cz a ďalšie CAM/CNC aplikácie a riadenie obrábacích strojov. Konverzia 3D CAD dát. Vizualizácia dizajnu. Autodesk Vault cz a ďalšie EDM/PDM/PLM aplikácie - správa dokumentov, zmenové konanie, workflow. Katalógy výrobkov na WWW. Vývoj zákazkových aplikácií cz. Školenia cz MCAD produktov, vytváranie vnútrofiremných noriem a ďalšie CAD služby. Pozri referencie cz.

Inventor Product Design Collection Fusion 360 Simulation AutoCAD Electrical Vault Pro
produkty

MFG riešenie od CAD Studia PDF (PDF, slovensky, 1.6MB)

Vytváranie digitálnych prototypov PDF (PDF, 1.3MB)

Viď MCAD riešenia cz
Žiadosť o informácie - vyberte požadované položky a dajte nám kontakt na Vás
Pošlite mi informácie o Strojársky CAD
Pošlite mi informácie o firme CAD Studio (kontakty)
Meno: *
Funkcia:
Firma: *
Adresa:
E-mail: *
Telefón: *
Požadovaný typ informácie:
(podrobnosti, predvedenie...)
*
Poznámka:
Súhlasím so zasielaním občasných informácií firmy CAD Studio (viď súkromie)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia