CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop

CAD pre infraštruktúru a mapovanie

CAD riešenia Autodesk pre mapovanie a infraštruktúru

ISD riešenia CAD Studio je dodávateľom výkonných mapových a GIS aplikačných riešení - od geodézie, cez urbanizmus až po projektovanie, modely terénu, zemné práce, líniové stavby, správu parciel, katastra a prepojenie s máp s databázami či mobilné mapové a GIS aplikácie. Naše mapové aplikácie sú postavené prevažne na produktoch a technológiách firmy Autodesk.

Poskytovatelia infraštruktúry, stavebných riešení a konštrukčné spoločnosti dnes stoja pred celým radom výziev: vládne regulácie, znižujúce sa rozpočty a tuhšie súperenie s konkurenciou. To vytvára potrebu po zlepšovaní produktivity, vyvíjaní lepších spôsobov komunikácie a zdieľaní dát. Riešenie Autodesku pre stavebných inžinierov vám poskytne kompletnú platformu a odborovo štandardné prostredie, umožní vám rýchlejší a jednoduchší vývoj nových služieb s pridanou hodnotou a tým aj nový zdroj zisku. Otvorená, integrovaná architektúra vám umožní získať maximum z vašich dát s minimom potrebných operácií. Vlastnosti a automatizácia navrhovania zvýši produktivitu a zníži potrebný návrhový čas.

Ponúkané riešenia:

  • Správa majetku - budovy, areály, územia
  • Inžinierske siete - technická infraštruktúra
  • Katastrálne dáta, VGI
  • Integrácia GIS na podnikové systémy
  • Mobilné riešenia
  • Špeciálne mapové systémy a aplikácie
  • Automatizácia vyjadrovania

Naše GIS a CAFM riešenia pre správu majetku sú postavené na produktoch a technológiách firmy Autodesk. Riešenia pre intranet, internet, správu dokumentov a databázové aplikácie staviame na osvedčených databázových spatial technológiách firmy Microsoft a Oracle.

Približne 80 % ekonomických, manažérskych a politických rozhodnutí má vzťah ku geografickej polohe. Podpora rozhodovacích procesov preto vyžaduje informačný systém s geopriestorovým rozmerom. Je preč doba, kedy bol GIS záležitosťou uzavretého oddelenia. Pre splnenie funkcie informačného systému podniku musí GIS vedieť pohodlne poskytnúť dáta do iných systémov alebo naopak vedieť analyzovať externé dáta. To si vyžaduje uloženie dát štandardnými nástrojmi do štandardného, všeobecne prístupného prostredia a dostupnosť otvorených nástrojov na prácu s nimi. Tento prístup je teraz integrovaný v celej produktovej rade GIS riešení firiem CAD Studio a Autodesk.

Základom našich klient-server GIS riešení je vlastná aplikácia twiGIS a "Autodesk Infrastructure Map Server", osvedčená otvorená serverová technológia Autodesku (pôvodne "Topobase"). Tá umožňuje ľahko publikovať a spravovať dáta v najrôznejších dátových formátoch, vrátane web-publikovania inteligentných GIS dát a máp pre web prehliadače a pre mobilných klientov. Pre rôzne odbory (vodovody, teplárne, energetické a komunikačné siete) máme pripravené prepracované dátové modely pre typické procesy evidencie a údržby. Pokročilé nástroje CAD/GIS aplikácie AutoCAD Map 3D umožňujú spracovať aj najnáročnejšie podklady a GIS dáta, analyzovať ich a následne ich publikovať prostredníctvom Autodesk Map Servera.

Ponúkame špecializované riešenia napr. pre spravovanie areálov, štátnu správu a samosprávu, technické mapy miest, vodovody a kanalizácie, teplárne, káblove siete, ad. K zákazníkom CAD Studia v oblasti GIS/FM patrí popredné firmy a organizácie - oi Telefonica O2, Bratislavská vodárenska spoločnosť (BVS), ČEZ, Letisko Praha alebo ČEVAK - viď referencie cz.

Pomáhame firmám, organizáciám a úradom efektívnejšie spravovať majetok, dokumenty a riadiť obchodné procesy.

AutoCAD Map 3D Autodesk Civil 3D AEC Collection Infrastructure Map Server Infraworks
produkty

AEC riešenie od CAD Studia PDF (PDF, 1.4MB)
Riešenie pre inžinierske stavby od CAD Studia PDF (PDF, 510kB)
Otvorené GIS riešenie od CAD Studia PDF (PDF, 484kB)

Viď ISD riešenia cz
Žiadosť o informácie - vyberte požadované položky a dajte nám kontakt na Vás
Pošlite mi informácie o Mapovanie-ISD
Pošlite mi informácie o firme CAD Studio (kontakty)
Meno: *
Funkcia:
Firma: *
Adresa:
E-mail: *
Telefón: *
Požadovaný typ informácie:
(podrobnosti, predvedenie...)
*
Poznámka:
Súhlasím so zasielaním občasných informácií firmy CAD Studio (viď súkromie)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia