CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Média a design

Riešenia pre médiá, zábavu, filmový a herný priemysel, pokročilý strojárský dizajn, vizualizácie a virtuálnu realitu

Média a design CAD Studio dodáva softwarové vybavenie pre tvorbu digitálneho obsahu v oblasti médií (film, televízia, reklama, počítačové hry) a priemyselného dizajnu, vrátane pokročilých vizualizačných technológií virtuálnej reality. Naše riešenia pokrývajú tvorbu 3D a 2D animácií, filmov, filmových efektov a reklám, TV grafiku, priemyselné vizualizácie, virtuálne prototypy a moderné stereografické zobrazovacie metódy, virtuálnu realitu (VR) a zmiešanú realitu (AR). K našim zákazníkom patria poprední tvorcovia filmov, počítačových hier, reklamné štúdiá a televízne stanice. V našej ponuke nájdete napr. aplikácie 3ds Max cz, Maya cz, alebo sadu Autodesk M&E Collection cz.

V oblasti automobilového priemyslu ponúkame overené profesionálne nástroje radu VRED cz a Autodesk Alias cz používané najväčšími svetovými automobilkami.

Media & Entertainment Collection

Autodesk Industry Collections sú zvýhodnené kolekcie kompletných riešení optimalizované pre konkrétny odbor - príkladom je Autodesk Media & Entertainment Collection (M&E Collection), ktorá zahŕňa kreatívne nástroje pre efektívne tímové navrhovanie počítačových hier a zábavný priemysel. Ponúka všetky potrebné návrhové a prezentačné nástroje pre pre vývoj počítačových hier, reklamu, filmové efekty a profesionálne vizualizácie. Kúpou jedného produktu tak získate optimálne, vzájomne sa doplňujúce všestranné nástroje pokrývajúce všetky fázy (alebo aspoň ich významnú časť) kreatívneho pracovného postupu dizajnéra v oblasti zábavy a vizualizácií. A to všetko od jedného dodávateľa, s jednotnou inštaláciou, s jednotným licencovaním a správou, a samozrejme s dátovou kompatibilitou. Sadu M&E Collection pritom získate za významne zvýhodnenú cenu (za cenu len o málo vyššiu ako je cena jedného hlavného produktu tejto kolekcie).

S nástrojmi tejto kolekcie postavenými okolo aplikácií Autodesk 3ds Max a Maya ľahko vytvárate atraktívne 3D modely a realizujete lepšie projekty za kratšiu dobu. Vaše návrhy môžete prezentovať v prostredí virtuálnej reality alebo priamo exportovať do publikačných formátov alebo herných engine.


Viď Média & Design riešenia cz
Žiadosť o informácie - vyberte požadované položky a dajte nám kontakt na Vás
Pošlite mi informácie o Média a design
Pošlite mi informácie o firme CAD Studio (kontakty)
Meno: *
Funkcia:
Firma: *
Adresa:
E-mail: *
Telefón: *
Požadovaný typ informácie:
(podrobnosti, predvedenie...)
*
Poznámka:
Súhlasím so zasielaním občasných informácií firmy CAD Studio (viď súkromie)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia