CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky English Deutsch
CAD eShop

Stavebný CAD/BIM

CAD riešenia Autodesk pre stavebníctvo a architektúru

AEC CAD Studio je dodávateľom CAD riešení pre stavebnú projekciu a architektonické navrhovanie. Od jednoduchých 2D CAD aplikácií a TZB nástrojov, cez 3D CAD pre inžinierske stavby, vizualizačný software, až po výkonné BIM aplikácie umožňujúce tímovú spoluprácu, kompletný návrh dátového modelu budovy aj jeho neskoršie spravovanie (FM/CAFM).

Naše riešenia sú postavené prevažne na CAD a BIM aplikáciách firmy Autodesk a na aplikačných nadstavbách týchto produktov.

Vďaka využitiu jednotného informačného modelu budovy (BIM) je možné ľahko zdieľať dáta medzi jednotlivými projekčnými nástrojmi a pristupovať na kompletné dáta po celú dobu životného cyklu stavby. Na projekčné aplikácie nadväzujú aj ďalšie nástroje Autodesku pre správu budov a správu majetku (FM/CAFM), projekčné dáta možno ľahko publikovať na web. Okrem projekčných nástrojov je k dispozícii aj rad aplikácií pre analýzu stavieb - ako z hľadiska energetických nárokov, vykurovania a oslnenia, tak z hľadiska statiky.

Pomáhame architektom a projektantom intuitívnejšie vytvárať svoje návrhy, presvedčivejšie prezentovať výsledky svojej práce a tvoriť kvalitnejšie stavebné projekty, znižovať energetické nároky stavieb, zvýšiť profitabilitu a znižovať riziká a neefektívnosti pri návrhu, konštrukcií a správe budov a inžinierskych stavieb. Naše stavebné riešenia umožňujú architektom zabezpečiť vyššiu produktivitu vďaka lepším informáciám o návrhoch, tempom, ktoré vyhovuje práve Vášmu podnikaniu.

V našej ponuke pre AEC nájdete okrem iného: Stavebné aplikácie firmy Autodesk cz, AutoCAD cz, AutoCAD Architecture cz, Autodesk Revit cz Architecture, Structure a MEP (TZB - vykurovanie, zdravotechnika, vzduchotechnika), Revit LT cz, slovenskú šablonu pre Revit, AutoCAD MEP cz (TZB). AutoCAD Civil 3D cz (líniové a cestné stavby, kanalizačné siete), hsbCAD cz (drevostavby), AutoCAD ecscad cz (elektro), slabo- i silnoprúdové elektro nadstavby cz. AutoCAD Plant 3D cz pre potrubné systémy, Navisworks cz pre výkazy a koordináciu projektov a stavebných prác, 3D animácie a vizualizácie (video, tlač, Web), Autodesk 3ds Max cz, Maya a ďalšie animačné programy cz. Aplikačné sady Autodesk AEC Collection cz. Autodesk Vault cz, Buzzsaw a ďalšie sieťové a internetové riešenia pre správu projektov. Odovzdávanie projektovej dokumentácie formou "inteligentného projektu" a IPD, publikačné DWF cz technológie. Riešenia pre správu budov cz a majetku. Výkonné stanice pre 3D CAD, plotre. Spracovanie rastrových podkladov. Tvorba katalógov na WWW. Vývoj zákazkových aplikácií cz. Školenia cz CAD produktov a ďalšie CAD služby. Pozri referencie cz.

Revit AEC Collection Autodesk Civil 3D InfraWorks Plant3D
produkty

AEC riešenie od CAD Studia PDF (PDF, 1.4MB)

Viď AEC riešenia cz
Žiadosť o informácie - vyberte požadované položky a dajte nám kontakt na Vás
Pošlite mi informácie o Stavebný CAD
Pošlite mi informácie o firme CAD Studio (kontakty)
Meno: *
Funkcia:
Firma: *
Adresa:
E-mail: *
Telefón: *
Požadovaný typ informácie:
(podrobnosti, predvedenie...)
*
Poznámka:
Súhlasím so zasielaním občasných informácií firmy CAD Studio (viď súkromie)
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn
© Copyright 2018 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia