CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Podľa oboru: CADMFGAECGIS RSS kanál
Udalosti a novinky (archív)
8.4.2011
CAD
[16916x]

Nové Autodesk Design Suites 2012 komplexne pokrývajú proces navrhovania

Tento článok archívu môže obsahovať zastarané informácie - je už viac (13) rokov starý !
Novým spoločným rysom produktového radu Autodesk 2012 je využitie tzv. "Design Suites" - sád kompletných riešení pre daný odbor. Kúpou jedného produktu tak získate optimálne, vzájomne sa doplňujúce nástroje pokrývajúce všetky fázy (alebo aspoň ich významnú časť) pracovného postupu projektanta alebo konštruktéra. A to všetko od jedného dodávateľa, s jednotnou inštaláciou (z 32GB USB kľúča), s jednotným licencovaním a správou, a samozrejme s dátovou kompatibilitou.

Sadu Suite pritom získate za výrazne zvýhodnenú cenu (až o 65% lacnejšie). Užívatelia Subscription u niektorých produktov radu 2011 teraz dostanú rozšírenú sadu "Suite" (zahŕňajúcu aj novú verziu 2012 ich pôvodnej aplikácie) zdarma, v rámci svojho subscription kontraktu.

Väčšina Design Suites je ponúkaná v troch edíciách odstupňovaných podľa úrovne (podobne ako napr. Windows) - Standard, Premium a Ultimate.

Aké sady Design Suite sú ponúkané?

DS2012
Autodesk Design Suite 2012

Spája výkon a flexibilitu aplikácie AutoCAD s intuitívnymi nástrojmi pre skicovanie, koncepčné navrhovanie, prezentáciu a vizualizáciu. Autodesk Design Suite 2012 obsahuje:

 • Standard Edition: AutoCAD, SketchBook Designer, Showcase, Mudbox
 • Premium Edition: AutoCAD, SketchBook Designer, Showcase, Mudbox, 3ds Max Design
 • Ultimate Edition: AutoCAD, SketchBook Designer, Showcase, Mudbox, 3ds Max Design, Alias Design
PrDS2012
Autodesk Product Design Suite 2012

Špičkové strojárske aplikácie pre tvorbu, vizualizáciu a simuláciu návrhov výrobkov, vrátane aplikácie Autodesk Inventor 2012. Product Design Suite 2012 obsahuje:

 • Standard Edition: AutoCAD Mechanical (vr. Inventor Fusion), Showcase, SketchBook Designer, Vault, Mudbox
 • Premium Edition: Inventor, AutoCAD Mechanical (vr. Inventor Fusion), Showcase, Vault, 3ds Max Design, SketchBook Designer, Mudbox
 • Ultimate Edition: Inventor Professional, Alias Design, AutoCAD Mechanical (vč. Inventor Fusion), Showcase, Vault, 3ds Max Design, SketchBook, Designer, Mudbox
FDS2012
Autodesk Factory Design Suite 2012

Sada nástrojov pre kompletný návrh, simuláciu a koordináciu výrobných liniek a rozmiestnenie strojov vo výrobných halách. Factory Design Suite 2012 obsahuje:

 • Standard Edition: AutoCAD Architecture, AutoCAD Mechanical (vr. Inventor Fusion), Showcase, Vault, Factory Design Utilities
 • Premium Edition: AutoCAD Architecture, AutoCAD Mechanical (vr. Inventor Fusion), Showcase, Vault, Factory Design Utilities, Inventor, 3ds Max, Navisworks Simulate
 • Ultimate Edition: AutoCAD Architecture, AutoCAD Mechanical (vr. Inventor Fusion), Showcase, Vault, Factory Design Utilities, Inventor Professional, 3ds Max, Navisworks Simulate
BDS2012
Autodesk Building Design Suite 2012

Súbor CAD a BIM nástrojov pomáhajúcich architektom a projektantom s riešením potrieb z hľadiska pracovného postupu, od návrhu, vizualizácie a simulácie projektov až po tvorbu dokumentácie a vlastnú výstavbu. Building Design Suite 2012 obsahuje:

 • Standard Edition: AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, AutoCAD Structural Detailing, Showcase, SketchBook Design
 • Premium Edition: AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, AutoCAD Structural Detailing, Showcase, SketchBook Design, Revit Architecture, Revit MEP, Revit Structure, 3ds Max Design
 • Ultimate Edition: AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, AutoCAD Structural Detailing, Showcase, SketchBook Design, Revit Architecture, Revit MEP, Revit Structure, 3ds Max Design, Inventor, Navisworks Manage, Autodesk Quantity Takeoff
IsDS2012
Autodesk Infrastructure Design Suite 2012

Súbor CAD a BIM nástrojov pre navrhovanie dopravnej infraštruktúry, inžinierskych sietí, vrátane vizualizácie a simulácie. Infrastructure Design Suite 2012 obsahuje:

 • Standard Edition: AutoCAD Map 3D, Autodesk Navisworks Simulate, AutoCAD
 • Premium Edition: AutoCAD Map 3D, Autodesk Navisworks Simulate, AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, 3ds Max Design
 • Ultimate Edition: AutoCAD Map 3D, Autodesk Navisworks Manage, AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, 3ds Max Design
ECS2012
Autodesk Entertainment Creation Suite 2012

Rozširuje pracovné postupy aplikácií Autodesk 3ds Max a Autodesk Maya o intuitívne nástroje pre modelovanie a maľovanie textúr, animáciu postáv v reálnom čase a efekty. Entertainment Creation Suite 2012 obsahuje:

 • Standard Edition: 3ds Max (alebo Maya), MotionBuilder, Mudbox
 • Premium Edition: 3ds Max (alebo Maya), MotionBuilder, Mudbox, Softimage

K týmto Suite Design produktom môžeme ešte zaradiť aj existujúce "Autodesk Plant Design Suite 2011" a výukové sady "Autodesk Education Suite".

Nie všetky ponúkané Design Suite budú ponúkané na českom a slovenskom trhu v českej lokalizácii. Informujte sa preto u CAD Studia na konkrétnu ponuku, ceny, lokalizáciu a možnosť prechodu z existujúcich samostatných aplikácií.

[CAD]
Pozri tiež:
Spoločnosť CAD Studio (SK)

je Platinum partnerom Autodesku a dodávateľom CAD, BIM, GIS a PDM riešení založených na technológiách firmy Autodesk.

Ponúkame CAD/CAM/CAE, BIM a PDM/PLM aplikácie pre strojárstvo, stavebníctvo a architektúru, mapovanie, geografické informačné systémy a správu dokumentov - predovšetkým sady Autodesk Product Design & Manufacturing Collection, AEC Collection a software AutoCAD, AutoCAD LT, Inventor, Revit, AutoCAD Map, Civil 3D, Mechanical, Vault, Fusion 360, BIM 360, Simulation, 3ds Max.

Pre všetky produkty poskytujeme technickú podporu, školenia, nadstavbové aplikácie, knižnice, implementácie a ďalšie profesionálne CAD služby.

Najvyšší stupeň nášho partnerstva s vývojárom softvéru, firmou Autodesk (Autodesk Platinum Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Developer) je zárukou vysokej úrovne predpredajných a popredajných služieb poskytovaných firmou CAD Studio.

CAD Studio SK s.r.o. je súčasťou európskej skupiny ARKANCE.

Kontakt

BRATISLAVA, Krasovského 14, Bratislava, tel: 2 6381 3628
ŽILINA, Bratislavská 29, Žilina, tel: 2 6381 3628
KOŠICE, Bardejovská 1/C, Košice, tel: 2 6381 3628

PRAHA, Líbalova 1/2438, Praha 4, ČR, tel: +420 910 970 111
BRNO, Sochorova 23, Brno, ČR, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA, Hornopolní 34, Ostrava, ČR, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE, Pražská 16, České Budějovice, ČR, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE, Rokycanova 2730, Pardubice, ČR, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ, Teslova 3, Plzeň, ČR, tel: +420 910 970 111

BUDAPEŠŤ, Varinex-CAD Studio, Kőszeg utca 4, Maďarsko, tel: +36 1 273 3400
FRANCÚZSKO, BELGICKO, HOLANDSKO, POĽSKO, FÍNSKO (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia