CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Podľa oboru: CADMFGAECGIS RSS kanál
Udalosti a novinky (archív)
1.2.2011
CAD
[16122x]

CAD Studio rozširuje ponuku produktov a služieb na Slovensko

Tento článok archívu môže obsahovať zastarané informácie - je už viac (12) rokov starý !
CAD Studio

CAD Studio rozširuje ponuku najmodernejších produktov a služieb na Slovensko

Skúsený tím CAD odborníkov je bližšie slovenským zákazníkom aj vďaka novým pobočkám v Bratislave a Banskej Bystrici.

Akciová spoločnosť CAD Studio, najväčší špecializovaný dodávateľ CAD, CAM, GIS a PLM riešení v strednej Európe, rozširuje svoje pôsobenie na Slovensko. Tunajším zákazníkom prináša riešenia a služby s vysokou pridanou hodnotou, pevné zázemie skúsenej technickej podpory, individuálny prístup k projektom naprieč odbormi aj nové možnosti využitia unikátneho portálu CADforum.sk. Ponuka pre slovenských zákazníkov sa navyše bude ďalej rozširovať po celý rok 2011.

„Rozšírenie nášho poľa pôsobnosti na Slovensko je logickým a vopred dobre pripraveným krokom. CAD Studio tu má stále viac zákazníkov, ktorým chce byť čo najbližšie. Slovenský trh v oblasti počítačom podporovaného navrhovania si zaslúži širšiu ponuku produktov a služieb, vrátane nekompromisnej technickej podpory a poradenstva,“ hovorí Čeněk Černý, riaditeľ akciovej spoločnosti CAD Studio.

CAD Studio začalo svoju činnosť 1. novembra 2010 zlúčením spoločnosti Dagis s CAD divíziou spoločnosti XANADU. Ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblastiach strojárstva a výroby, architektúry a stavebníctva aj GIS a infraštruktúry. Šesť desiatok skúsených odborníkov riadi aktivity firmy z kancelárií po celej Českej a Slovenskej republike - od Prahy, Brna a Ostravy cez České Budějovice, Plzeň a Pardubice až po Bratislavu a Banskú Bystricu.

„Tisíce slovenských užívateľov už dnes využívajú pomoc a zázemie nášho portálu CADforum.sk. Chceme im ponúknuť rovnaký komfort služieb, aký majú ich českí kolegovia. Pre slovenských zákazníkov sme napríklad uviedli aplikáciu VGI Import [c] pre načítanie dát slovenského katastra priamo do aplikácie AutoCAD,“ dopĺňa Vladimír Michl, manažér pre rozvoj spoločnosti CAD Studio. Aplikácia VGI Import je dostupná na stiahnutie zadarmo z webu technickej podpory helpdesk.cadstudio.cz.

Kancelárie Slovensko

O spoločnosti CAD Studio
CAD Studio a.s. je najvýznamnejším dodávateľom CAD, CAM, PLM a GIS riešení v strednej Európe. Portfólio spoločnosti pokrýva všetky profesijné riešenia v oblastiach strojárstva a výroby, stavebníctva a architektúry, geodézie a mapovania, vizualizácie a animácie i geografických informačných systémov pre správu majetku a infraštruktúry. V ponuke CAD Studia nájdu zákazníci tiež hardvér súvisiaci s ponúkanými riešeniami a komplexnú ponuku služieb, vrátane technickej podpory. CAD Studio je najvýznamnejším partnerom spoločnosti Autodesk v Českej a Slovenskej republike - je držiteľom certifikácie Gold Partner - Architecture, Engineering & Construction a Manufacturing. Ďalej je držiteľom štatútu HP DesignJet Partner. CAD Studio je súčasťou holdingu AutoCont.

Viď www.cadstudio.sk, www.cadforum.sk

[CAD]
Pozri tiež:
Spoločnosť CAD Studio (SK)

je Platinum partnerom Autodesku a dodávateľom CAD, BIM, GIS a PDM riešení založených na technológiách firmy Autodesk.

Ponúkame CAD/CAM/CAE, BIM a PDM/PLM aplikácie pre strojárstvo, stavebníctvo a architektúru, mapovanie, geografické informačné systémy a správu dokumentov - predovšetkým sady Autodesk Product Design & Manufacturing Collection, AEC Collection a software AutoCAD, AutoCAD LT, Inventor, Revit, AutoCAD Map, Civil 3D, Mechanical, Vault, Fusion 360, BIM 360, Simulation, 3ds Max.

Pre všetky produkty poskytujeme technickú podporu, školenia, nadstavbové aplikácie, knižnice, implementácie a ďalšie profesionálne CAD služby.

Najvyšší stupeň nášho partnerstva s vývojárom softvéru, firmou Autodesk (Autodesk Platinum Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Developer) je zárukou vysokej úrovne predpredajných a popredajných služieb poskytovaných firmou CAD Studio.

CAD Studio SK s.r.o. je súčasťou európskej skupiny ARKANCE.

Kontakt

BRATISLAVA, Krasovského 14, Bratislava, tel: 2 6381 3628
ŽILINA, Bratislavská 29, Žilina, tel: 2 6381 3628
KOŠICE, Bardejovská 1/C, Košice, tel: 2 6381 3628

PRAHA, Líbalova 1/2438, Praha 4, ČR, tel: +420 910 970 111
BRNO, Sochorova 23, Brno, ČR, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA, Hornopolní 34, Ostrava, ČR, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE, Pražská 16, České Budějovice, ČR, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE, Rokycanova 2730, Pardubice, ČR, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ, Teslova 3, Plzeň, ČR, tel: +420 910 970 111

BUDAPEŠŤ, Varinex-CAD Studio, Kőszeg utca 4, Maďarsko, tel: +36 1 273 3400
FRANCÚZSKO, BELGICKO, HOLANDSKO, POĽSKO, FÍNSKO (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia