CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky Magyar English Deutsch
CAD eShop
Podľa oboru: CADMFGAECGIS RSS kanál
Udalosti a novinky (archív)
25.1.2021
MM
Autor
[1010x]

CAD Studio rozširuje aktivity v oblasti Media/Entertainment

Tento článok archívu môže obsahovať zastarané informácie - je už viac (3) rokov starý !
Obr

Spoločnosť CAD Studio preberá aktivity spojené s predajom a podporou Media & Entertainment produktov Autodesk od slovenskej spoločnosti boneheadZ a.s.


Praha/Bratislava, 25. januára 2021 - Spoločnosť CAD Studio, člen európskej skupiny Arkance a najväčší špecializovaný dodávateľ CAD, CAM, GIS a BIM riešení v strednej Európe, preberá predaj a podporu produktov Autodesk z oblasti M&E od slovenskej spoločnosti boneheadZ a.s. Ďalej tak posilňuje svoju pozíciu najsilnejšieho partnera Autodesku v tomto regióne, s celkom 135 zamestnancami, v 9 pobočkách po Česku, Slovensku a Maďarsku.

Spoločnosť bonehaedZ a.s. je kľúčovým hráčom v oblasti kompletných riešení pre produkčné štúdiá, filmové laboratóriá, herných vývojárov a TV stanice v strednej a východnej Európe. Spoločnosť CAD Studio bude novo zabezpečovať správu predajných aktivít a podpory softwaru Autodesk pre tento odbor, najmä produktov Autodesk 3ds Max, Maya, MotionBuilder, M&E Collection či Shotgun.

CAD Studio má v oblasti M&E dlhodobé skúsenosti. Medzi zákazníkov CAD Studia patria významné spoločnosti z oblasti tvorby digitálneho obsahu, vývoja počítačových hier, filmových efektov, reklamy a VR. Za všetky menujme napríklad Bohemia Interactive, ProgressiveFX, Universal Production Partners či Warhorse Studios.

„Najmä v hernom priemysle cítime intenzívnejší vývoj počas prebiehajúcej pandémie. Aj vďaka novému modelu subscription teraz majú vývojári jednoduchú a cenovo dostupnejšiu cestu pre rozširovanie tímov. Plánujeme ďalší rozvoj tejto oblasti aj po plánovanom prechode firmy pod značku Arkance Systems“, hovorí Karel Hibala, manažér divízie M&E spoločnosti CAD Studio.

Ponuku riešení nájdete na www.cadstudio.sk alebo na Facebooku: @CADstudio

Warhorse-Kingdome-Come
Warhorse-Kingdome-Come
PFX


####

O spoločnosti CAD Studio
CAD Studio s.r.o. (súčasť Arkance Systems) je dodávateľom CAD, CAM, BIM, PDM, GIS a M&E riešení v strednej Európe s 29 ročnou tradíciou. Portfólio spoločnosti pokrýva všetky profesijné riešenia v oblastiach strojárstva a výroby, stavebníctva a architektúry, geodézie a mapovania, vizualizácie a animácie aj geografických informačných systémov pre správu majetku a infraštruktúry. V ponuke CAD Studia zákazníci nájdu tiež komplexné služby, vrátane implementácií, školení, zákazkového vývoja a odbornej technickej podpory.

CAD Studio, súčasť európskej skupiny Arkance Systems, je najvýznamnejším partnerom spoločnosti Autodesk v Českej a Slovenskej republike a Maďarsku a je držiteľom rady jej certifikácií.

Viac informácií:
www.cadstudio.sk, www.cadforum.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

O spoločnosti BoneheadZ
BoneheadZ a.s. je popredným integrátorom digitálnych systémov v krajinách východnej Európy. Ponúka kompletné riešenie pre vysielacie a produkčné spoločnosti, postprodukčné firmy, filmové laboratóriá, televízne stanice, vývojárov hier, štúdia počítačovej grafiky a animačné štúdiá - 3D i 2D.

Viac informácií:
www.boneheadzsystems.sk a facebook.com/boneheadzsystems

[MM]
Pozri tiež:
Spoločnosť CAD Studio (SK)

je Platinum partnerom Autodesku a dodávateľom CAD, BIM, GIS a PDM riešení založených na technológiách firmy Autodesk.

Ponúkame CAD/CAM/CAE, BIM a PDM/PLM aplikácie pre strojárstvo, stavebníctvo a architektúru, mapovanie, geografické informačné systémy a správu dokumentov - predovšetkým sady Autodesk Product Design & Manufacturing Collection, AEC Collection a software AutoCAD, AutoCAD LT, Inventor, Revit, AutoCAD Map, Civil 3D, Mechanical, Vault, Fusion 360, BIM 360, Simulation, 3ds Max.

Pre všetky produkty poskytujeme technickú podporu, školenia, nadstavbové aplikácie, knižnice, implementácie a ďalšie profesionálne CAD služby.

Najvyšší stupeň nášho partnerstva s vývojárom softvéru, firmou Autodesk (Autodesk Platinum Partner, Autodesk Authorized Training Center, Autodesk Developer) je zárukou vysokej úrovne predpredajných a popredajných služieb poskytovaných firmou CAD Studio.

CAD Studio SK s.r.o. je súčasťou európskej skupiny ARKANCE.

Kontakt

BRATISLAVA, Krasovského 14, Bratislava, tel: 2 6381 3628
ŽILINA, Bratislavská 29, Žilina, tel: 2 6381 3628
KOŠICE, Bardejovská 1/C, Košice, tel: 2 6381 3628

PRAHA, Líbalova 1/2438, Praha 4, ČR, tel: +420 910 970 111
BRNO, Sochorova 23, Brno, ČR, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA, Hornopolní 34, Ostrava, ČR, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE, Pražská 16, České Budějovice, ČR, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE, Rokycanova 2730, Pardubice, ČR, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ, Teslova 3, Plzeň, ČR, tel: +420 910 970 111

BUDAPEŠŤ, Varinex-CAD Studio, Kőszeg utca 4, Maďarsko, tel: +36 1 273 3400
FRANCÚZSKO, BELGICKO, HOLANDSKO, POĽSKO, FÍNSKO (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana súkromia