CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky English Deutsch
CAD eShop
Home » O firme »

CAD Studio a.s.

Profil spoločnosti, história, kontaktné údaje


KOMPLEXNÉ CAD RIEŠENIA
Už 25 rokov poskytujeme profesionálne riešenia a služby v oblasti CAD, GIS a PDM.

PROFIL A ORIENTÁCIA


Mapa kancelárií CAD Studio Od svojho vzniku sa firma CAD Studio (pôvodne založená 1991) orientuje na dodávky kompletných CAD/CAM, GIS/FM, BIM, PDM/PLM a ďalších podnikových riešení a súvisiace CAD služby. Pracovníci CAD Studia používajú v každodennej praxi špičkové technické a programové vybavenie. To garantuje nielen kvalitu služieb, ale aj dokonalé zvládnutie tak širokej problematiky, akou oblasť CA-technológií bezpochyby je. Potvrdením týchto kvalít je opakované ocenenie firmy titulmi Autodesk Platinum Partner (pôvodne "Gold"), Autodesk Top Dealer 94, 95, 96, 97, 98, 99, 2000, 2001 , 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016, Autodesk Industry Accreditation AEC, Autodesk Industry Accreditation MCAD, Autodesk Industry Accreditation MultiMedia, Autodesk Industry Accreditation GIS, Autodesk Training Center.


Firma CAD Studio je aktívnym členom Autodesk Developer Network a vyvíja CAD a GIS aplikácie predávané po celom svete. Konzultačné služby firmy CAD Studio sú ocenené štatútom Autodesk Consulting Channel Services Partner.

Firma CAD Studio a.s. má v súčasnosti 88 zamestnancov pôsobiacich v deviatich lokalitách. CAD Studio je súčasťou skupiny AutoCont. Na Slovensku funguje ako divízia spoločnosti AutoCont SK a.s.História firmy:

 • Január 1991 - založenie CAD Studio s.r.o.
 • Od júla 2000 CAD Studio preberá aktivity spoločnosti Minisoft/EPE
 • Od októbra 2000 sa CAD Studio stáva členom holdingu AAC (Rocheby)
 • Na jeseň roku 2001 vzniká Dagis a.s. z CAD aktivít firiem GRALL a GES
 • Od októbra 2002 CAD Studio preberá aktivity spoločnosti i-Systems a názov firmy sa mení na Xanadu s.r.o.
 • V roku 2003 preberá Dagis CAD aktivity firmy INCAD
 • Od januára 2005 Xanadu preberá aktivity spoločnosti Dialóg MTS a názov firmy sa mení na AAC Solutions s.r.o.
 • Od decembra 2005 sa AAC Solutions osamostatňuje od skupiny Rocheby
 • V tom istom roku sa do Dagisu začleňuje CAD/CAM divízie firmy AutoCont
 • Od januára 2006 sa firma vracia k menu XANADU
 • Od apríla 2006 XANADU mení právnu formu na akciovú spoločnosť
 • V roku 2007 sa stáva AutoCont 100% vlastníkom firmy Dagis
 • Od novembra 2010 vzniká firma CAD Studio a.s. zlúčením CAD aktivít firiem XANADU a DAGIS - viď tlačová správa a časté otázky cz
 • Od februára 2011 pôsobí spoločnosť CAD Studio na Slovensku
Autodesk Platinum

PARTNERI


Jedným zo strategických cieľov firmy CAD Studio je orientácia na špičkové technológie. Preto kladie dôraz na nadväzovanie partnerských vzťahov s významnými svetovými dodávateľmi hardwaru a softvéru (Autodesk, Microsoft). To isté platí aj pre aplikačné nadstavby, GIS, PLM a CAD/CAM software. CAD Studio je aj členom profesnej organizácie CzBIM (Czech BIM Council).


Team firmy CAD Studio - Let's CAD (kliknite)

SLUŽBY, ŠKOLENÍ


Okrem komplexných dodávok pracovísk na kľúč poskytuje CAD Studio záujemcom v oblasti IT, CAD a GIS podporu, ktorá v sebe zahŕňa poradenskú činnosť, konzultácie, inštalácie technického a programového vybavenia a širokú ponuku školení vo vlastnom, plne vybavenom školiacom stredisku (certifikácia Autodesk Training Center, ECDL) - či už sa jedná o rôzne zamerané školenia programov AutoCAD (začiatočníci, rozdielová školenia, 3D, programovanie), Inventor, Revit, 3D Studio, produktov Microsoft či ďalších aplikácií. Architektonické a projekčné kancelárie využívajú možnosť výstupu na veľkoformátové farebné zariadenia, spracovanie výkresovej dokumentácie formou animácií a vizualizácií.


Vedenie firmy:


mail e-mailové adresy podľa vzoru "Meno Priezvisko" "meno.priezvisko@cadstudio.sk"

ing. Jan BINTER (výkonný riaditel) - pošta:
ing. Radomír ŽVAK (obchodný riaditel) - pošta:


  Voľné miesta
Zákaznický servis CAD Studia pracuje 24 hodín denne, aj pomocou našich online služieb - elektronickej pošty: Internet - info@cadstudio.sk, resp. e-Support HelpDesk systému na helpdesk.cadstudio.cz, e-mail adresy support@cadstudio.cz, či prevádzkovaných WWW serverov: www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.hpdesignjet.cz, či VIP-Helpdesk Web helpdesk.cadstudio.cz pre zákazníkov CAD Studia.

chybně: CAT cadstudio catstudio cadstduio cadstudi cadsudio cad-studio dagys xandu
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn
© Copyright 2018 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster