CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM riešenia
Slovensky Česky English Deutsch
CAD eShop

Stavebný CAD/BIM

CAD riešenia Autodesk pre stavebníctvo a architektúru

AEC CAD Studio je dodávateľom CAD riešení pre stavebnú projekciu a architektonické navrhovanie. Od jednoduchých 2D CAD aplikácií a TZB nástrojov, cez 3D CAD pre inžinierske stavby, vizualizačný software, až po výkonné BIM aplikácie umožňujúce tímovú spoluprácu, kompletný návrh dátového modelu budovy aj jeho neskoršie spravovanie (FM/CAFM).

Naše riešenia sú postavené prevažne na CAD a BIM aplikáciách firmy Autodesk a na aplikačných nadstavbách týchto produktov.

Vďaka využitiu jednotného informačného modelu budovy (BIM) je možné ľahko zdieľať dáta medzi jednotlivými projekčnými nástrojmi a pristupovať na kompletné dáta po celú dobu životného cyklu stavby. Na projekčné aplikácie nadväzujú aj ďalšie nástroje Autodesku pre správu budov a správu majetku (FM/CAFM), projekčné dáta možno ľahko publikovať na web. Okrem projekčných nástrojov je k dispozícii aj rad aplikácií pre analýzu stavieb - ako z hľadiska energetických nárokov, vykurovania a oslnenia, tak z hľadiska statiky.

Pomáhame architektom a projektantom intuitívnejšie vytvárať svoje návrhy, presvedčivejšie prezentovať výsledky svojej práce a tvoriť kvalitnejšie stavebné projekty, znižovať energetické nároky stavieb, zvýšiť profitabilitu a znižovať riziká a neefektívnosti pri návrhu, konštrukcií a správe budov a inžinierskych stavieb. Naše stavebné riešenia umožňujú architektom zabezpečiť vyššiu produktivitu vďaka lepším informáciám o návrhoch, tempom, ktoré vyhovuje práve Vášmu podnikaniu.

V našej ponuke pre AEC nájdete okrem iného: Stavebné aplikácie firmy Autodesk cz, AutoCAD cz, AutoCAD Architecture cz, Autodesk Revit cz Architecture, Structure a MEP (TZB - vykurovanie, zdravotechnika, vzduchotechnika), Revit LT cz, slovenskú šablonu pre Revit, AutoCAD MEP cz (TZB). AutoCAD Civil 3D cz (líniové a cestné stavby, kanalizačné siete), hsbCAD cz (drevostavby), AutoCAD ecscad cz (elektro), slabo- i silnoprúdové elektro nadstavby cz. AutoCAD Plant 3D cz pre potrubné systémy, Navisworks cz pre výkazy a koordináciu projektov a stavebných prác, 3D animácie a vizualizácie (video, tlač, Web), Autodesk 3ds Max cz, Maya a ďalšie animačné programy cz. Aplikačné sady Autodesk Design Suite cz. Autodesk Vault cz, Buzzsaw a ďalšie sieťové a internetové riešenia pre správu projektov. Odovzdávanie projektovej dokumentácie formou "inteligentného projektu" a IPD, publikačné DWF cz technológie. Riešenia pre správu budov cz a majetku. Výkonné stanice pre 3D CAD, plotre. Spracovanie rastrových podkladov. Tvorba katalógov na WWW. Vývoj zákazkových aplikácií cz. Školenia cz CAD produktov a ďalšie CAD služby. Pozri referencie cz.

Revit Building Design Suite AutoCAD Civil 3D Infrastructure Design Suite Plant3D
produkty

AEC riešenie od CAD Studia PDF (PDF, 1.4MB)

Viď AEC riešenia cz
Žiadosť o informácie - vyberte požadované položky a dajte nám kontakt na Vás
Pošlite mi informácie o Stavebný CAD
Pošlite mi informácie o firme CAD Studio (kontakty)
Meno: *
Funkcia:
Firma: *
Adresa:
E-mail: *
Telefón: *
Požadovaný typ informácie:
(podrobnosti, predvedenie...)
*
Poznámka:
Súhlasím so zasielaním občasných informácií firmy CAD Studio
Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn
© Copyright 2018 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster